niedziela, 6 maja 2012

Gościnny Sianów

Miastko dn.05.05.2012.r.

W Sianowie 05.05.2012.r. w Sali gimnastycznej Gimnazjum przy ul. Chrobrego 4 odbył się Wojewódzki Turniej Juniorów i Juniorów Młodszych w Badmintona. W zawodach wzięło udział 53 zawodniczki i zawodników reprezentujących kluby: UKS OSiR „Badminton” Sławno, ZKB „Maced” Polanów, LUKS „Krokus” Góralice, MKB „Lednik” Miastko i gospodarze UKS „Kometa” Sianów.
Turniej stał na różnym poziomie i został rozegrany systemem grupowo – pucharowym. MKB „Lednik” Miastko reprezentowali w juniorach: Aleksandra Paprzycka, Klaudia Otoka, Kamil Gocan, Michał Grabowski i Paweł Szweda, natomiast w juniorach młodszych zagrali: Robert Cybulski, Łukasz Stępniewski, Joanna Dorawa, Magdalena Wolska, Klaudia Ostowska i Aleksandra Szweda.
Bardzo dobrze spisali się wszyscy jeśli w jednej grze poszło gorzej to w drugiej już było znacznie lepiej. W juniorach A. Paprzycka zagrała tylko w singla zajmując I – miejsce na miejscu III uplasowała się Klaudia Otoka. W grze pojedynczej juniorów, najlepiej wypadł M. Grabowski zajmując IV – miejsce, słabiej poszło K. Gocan i P. Szweda którzy zajęli miejsca od VII – IX. W grze podwójnej na II – miejscu uplasowali się K. Gocan – M. Grabowski. I w grze mieszanej na IV – miejscu uplasowali się P. Szweda – K. Otoka.
W juniorach młodszych bardzo dobrze zaprezentowali się wszyscy i tak w grze pojedynczej juniorek młodszych zajęliśmy miejsca: I – m. K. Ostrowska, II – M. Wolska, III – miejsca J. Dorawa i A. Szweda. W grze pojedynczej juniorów młodszych: I – m. R. Cybulski, III – m. Ł. Stępniewski. Gra podwójna juniorek młodszych I – m. K. Ostrowska – A. Szweda. I w grze mieszanej I – m. R. Cybulski – J. Dorawa, II – m. Ł. Stępniewski – M. Wolska. Zawodniczki i zawodnicy na podium nagrodzeni zostali: medalami, dyplomami i upominkami.
Zapraszamy kibiców w tą sobotę tj. 12.05.2012.r. na Otwarte Mistrzostwa Miastka do hali Gimnazjum od godz. 9.00 zaczynają młodziki młodsi i od godz. 11.30 rozpoczną gry starsze grupy wiekowe.